Lütfen bekleyiniz...

 

Villa Çözümleri

Villa tipi konutlarda görüntülü sistemler ve Audio tarafından tasarlanan akıllı ürünler son kullanıcılara daha rahat, konforlu ve güvenli akıllı yaşam sağlamayı amaç edinmiştir.

Villa projelerinizde günümüz teknolojisinin en son ürünlerini kullanarak, yaşam kalitesini artıran mekânlara sahip olmanıza olanak sağlamaktadır. Akıllı ev ve interkom çözümleriyle evinizin güvenliğini sağlayacak kullanıcı dostu ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

https://www.behcetler.com/wp-content/uploads/2019/11/villa-1280x720.jpg
https://www.behcetler.com/wp-content/uploads/2019/11/CozumVilla_2-1280x720.jpg

Audio ürünlerinin sağladığı konfor yanında, evinizde gereksiz enerji tüketimini kontrol altına alır, enerji tasarrufunu yaşam biçimi haline getirebilirsiniz. Hayatınıza gelecek bu yenilik hem sizi hem de aileniz mutlu edecektir.

Mekân içerisinde kullanacağınız sistemlerin özellikleri, her yaştan kullanıcı kullanımı düşünülerek tasarlanmış geliştirilmiştir.

https://www.behcetler.com/wp-content/uploads/2019/11/Cozum_Villa_3-1280x720.jpg

Teknolojinin gelişmesi, hayatı kolaylaştıran çözümlerin artması ile birlikte akıllı evler ’de interkom sistemler gibi yaşamımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir.

Akıllı ev ve interkom sistemlerinin sunmuş olduğu güvenlik, zaman ve enerji tasarrufu, konfor ve eğlence gibi faydalar ihtiyacınıza ve bütçenize göre çeşitlendirilebilmektedir. Hayatınızdaki önem sırasına göre tercihlerinizi şekillendirebilirsiniz.

Audio Villa Kit sayesinde villanızın kapısına veya bahçe kapısının önüne gelen kişileri içeriye almadan görüntüleyebilirsiniz. Kapınızı açmadan olası tehlike durumlarına karşı önlem almanızı sağlarken gelen misafirlerinizi de kolaylıkla tanıyabilmenizi sağlayacaktır.

Akıllı ev sistemleri evinizde veya işyerinizde güvenliği sağlamak, konfor ve enerji tasarrufu sağlamanıza yardımcı olmaktadır. Hayatı konforlu yaşamak isteyen bireyler için en akıllı ve pratik yoldur. Evimizde kullanmakta olduğumuz diğer yeni nesil elektronik cihazlar akıllı ev sistemleri ile etkileşim içinde çalışabilmektedir. Audio’nun hayatınıza değer katan çözümleri içinizi rahatlatan teknoloji sunmaktadır.

KURUMSALİletişim
Behçetler Mühendislik & Elektrik
ADRESNeredeyiz?
Atatürk Mah. Ayvaz Gökdemir Cad. B Blok Sit.
Mimar Sinan Sitesi No:24 İç Kapı No:1
Şehitkamil Gaziantep
SOSYAL MEDYAHesaplarımız
Behçetler Mühendislik & Elektrik

Tüm Hakları Saklıdır. Behçetler Mühendislik & Elektrik