Lütfen bekleyiniz...

 

Rezidans Çözümleri

Rezidans Tipi konutlarda yenilikçi, teknolojik ve estetik tasarım sahibi akıllı ev ve görüntülü diafonlar ile hayatı daha basit ve daha güvenli hale getirebilirsiniz.

Lider bina iletişim teknoloji şirketi olan Audio, sadece ev otomasyon ürünlerinin ve interkom sistemlerinin araştırılması ve geliştirilmesinde değil, aynı zamanda ürün tasarımı, sürdürülebilir teknoloji, müşteri hizmetleri ve kullanıcı etkileşimi üzerinde de yoğun olarak çalışmaktadır.

https://www.behcetler.com/wp-content/uploads/2019/11/rezidans-cozumleri-1280x720.jpg
https://www.behcetler.com/wp-content/uploads/2019/11/CozumRezidans_2-1280x720.jpg

Akıllı ev gelecekteki bir kavramken günlük hayatın bir gerçeği haline dönüşmüştür. Günümüzde akıllı evler ve akıllı ev teknolojileri tercih sebebi haline gelmiştir. Akıllı ev teknolojileri sizin için kolaylık sağlamanın yanı sıra konfor sağlamaktadır.

Evdeki akıllı cihazlarınız ile entegre olan sistemlerimiz uyum problemi yaşamadan kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz.

https://www.behcetler.com/wp-content/uploads/2019/11/CozumRezidans_3-1280x720.jpg

Sektörde aile güvenliğini artırmak için görüntülü sistemler ve yaratıcı akıllı ürünler geliştirmeyi amaçladık, kullanıcılara daha rahat, konforlu ve güvenli akıllı yaşam sağladık.

Sizlere özel çözümler, her yaştan insanın kullanabileceği kolaylıkla, kafa yoran onlarca kontrol mekanizmasından kurtulmanızı sağlar. Audio ile rezidanslarda ihtiyaç duyulan bütün kontrolleri, tek bir noktadan kolayca kontrol edilebilir akıllı rezidans seçimleri ile konforun tadını çıkarabilirsiniz.

Güvenli donanım üzerinde çalışan yazılımlarımız, okunması, kopyalanması ve klonlanması, analiz edilmesi, kodu çözülmesi ve sabote edilmesine karşı korunur. Akıllı evler videolar, sensörler, kameralar ve mikrofonlardan tonlarca veri toplar. Veri güvenliği ve gizlilik önlemleri verilerin yanlış ellere geçmesini önler.

Bina iletişim teknolojilerinde saygın ve güvenilir bir ortağa sahip olmak her şeyi değiştirir.

Güvenlik
Güvenlik akıllı bir ev için çok önemlidir, bu nedenle akıllı bir alarm sistemi bir zorunluluktur.

Aydınlatma

Cep telefonunuzdan oturma odasına yürürken  ışıkları görüntüleyebilir ve ışıkları basit bir hareketle kapatabilir, açabilirsiniz.

Enerji Tasarrufu

Evinizdeki tüm kontrolleri senaryolar dahilinde  cep telefonunuzdan yaparak, ihtiyacınıza en uygun enerji seviyesini kendiniz ayarlayabilirsiniz. Mekanlardaki aydınlatma, ısıtma ve soğutma fonksiyonlarının kontrolünü  tek bir panel üzerinden sağlayabilir, istediğiniz zaman durumunu değiştirebilirsiniz.

KURUMSALİletişim
Behçetler Mühendislik & Elektrik
ADRESNeredeyiz?
Atatürk Mah. Ayvaz Gökdemir Cad. B Blok Sit.
Mimar Sinan Sitesi No:24 İç Kapı No:1
Şehitkamil Gaziantep
SOSYAL MEDYAHesaplarımız
Behçetler Mühendislik & Elektrik

Tüm Hakları Saklıdır. Behçetler Mühendislik & Elektrik