Lütfen bekleyiniz...

 

Site-Apartman Çözümleri

Site veya Apartman gibi yerleşim yerlerinde yenilikçi, teknolojik ve estetik tasarım sahibi akıllı ev ve görüntülü diafonlar ile hayatı daha basit ve daha güvenli hale getirebilirsiniz.

Lider bina iletişim teknoloji şirketi olan Audio, sadece ev otomasyon ürünlerinin ve interkom sistemlerinin araştırılması ve geliştirilmesinde değil, aynı zamanda ürün tasarımı, sürdürülebilir teknoloji, müşteri hizmetleri ve kullanıcı etkileşimi üzerinde de yoğun olarak çalışmaktadır.

Audio Elektronik, sektörde aile güvenliğini artırmak için görüntülü sistemler ve yaratıcı akıllı ürünler geliştirmeyi amaçlamaktadır. Kullanıcılara daha rahat, konforlu ve güvenli akıllı yaşam sağlamayı amaç edinmiştir.

https://www.behcetler.com/wp-content/uploads/2019/11/SiteApartman-1280x720.jpg
https://www.behcetler.com/wp-content/uploads/2019/11/Cozum-SiteGorsel_2-1280x720.jpg

Apartman veya sitenizde Audio Bus Plus Görüntülü Diafon ürünleri ile ailenizi güvence altına alabilirsiniz. Apartmanınızın ya da sitenizdeki bloğunuzun kapısına gelen kişileri rahatlıkla görebilirsiniz. Güvenliğe gelen kişileri içeri almadan önce güvenlik görevliniz sizinle irtibat kurabilmektedir. Siz evde yokken kapınıza gelen kişileri fotoğraflayabilir. Böylelikle eve geldiğinizde kimlerin kapınızı çaldığını görebilirsiniz.

https://www.behcetler.com/wp-content/uploads/2019/11/Cozum-SiteGorsel_3-1280x720.jpg

Mevcut standart zil sisteminizde veya sadece sesli konuşma özelliğine sahip zil sisteminizde kullanılan kablolar görüntülü bir zil sisteminde kullanılabilir. Elbette görüntü taşıyıcı bir kablo tesisatının binada bulunması gereklidir.

Apartman uygulamalarında, bina kapısı önündeki ziyaretçi ile apartman dairelerinden görüşülebileceği gibi, kapıcı ile de görüşülebilir. Eğer kullanıcı isterse daire kapısı önüne de kameralı bir zil panosu taktırarak daire önüne gelen ziyaretçiyi de kapıyı açmadan önce görebilir. Kullanıcıların temin ettiği ürünlerin özelliklerine göre daireler arası sesli ve görüşme yapabilir, ziyaretçilerinde fotoğrafları hafızaya alınabilir.

Sizlere özel çözümler, her yaştan insanın kullanabileceği kolaylıkla, kafa yoran onlarca kontrol mekanizmasından kurtulmanızı sağlar. Audio ile apartmanda ihtiyaç duyulan bütün kontrolleri, tek bir noktadan kolayca kontrol edebilir akıllı bina seçimleri ile konforun tadını çıkarabilirsiniz.

Güvenli donanım üzerinde çalışan yazılımlarımız, okunması, kopyalanması ve klonlanması, analiz edilmesi, kodu çözülmesi ve sabote edilmesine karşı korunur. Akıllı evler videolar, sensörler, kameralar ve mikrofonlardan tonlarca veri toplar. Veri güvenliği ve gizlilik önlemleri verilerin yanlış ellere geçmesini önler.

Bina iletişim teknolojilerinde saygın ve güvenilir bir ortağa sahip olmak her şeyi değiştirir.

Görüntülü diafon ve akıllı ev sistemi bir ev için çok önemlidir, bu nedenle güvenlik için bir zorunluluktur.

KURUMSALİletişim
Behçetler Mühendislik & Elektrik
ADRESNeredeyiz?
Atatürk Mah. Ayvaz Gökdemir Cad. B Blok Sit.
Mimar Sinan Sitesi No:24 İç Kapı No:1
Şehitkamil Gaziantep
SOSYAL MEDYAHesaplarımız
Behçetler Mühendislik & Elektrik

Tüm Hakları Saklıdır. Behçetler Mühendislik & Elektrik